ایرانی

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V  i a a n  . i r

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

تراوین ایران

گزارشی از سریال «باغ مظفر»

پنجشنبه, خرداد ۵م, ۱۳۹۰ | اخبار و گزارش

پخش سریال مهران مدیری به تصمیم‌گیری شبکه سه منوط شد

تصویربرداری پلان‌های نهایی باقیمانده از قسمت نهم سریال «باغ مظفر» مهران مدیری در لوکیشن این مجموعه‌ی تلویزیونی واقع در خانه‌ای ویلایی منطقه‌ی یخچال تهران انجام شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا،‌ سریال «باغ مظفر» به کارگردانی مهران مدیری پس از مجموعه‌ی طنز «شب‌های برره» ساخته می‌شود و از اوایل آذرماه ۸۵ کلید خورده است که پیش تولید این سریال دو ماه به طول انجامید و تاکنون نگارش ۱۲ قسمت از آن به پایان رسیده است.

این سریال قرار است در حوالی ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما پخش شود و تاکنون مشخص نشده است که از چه تاریخی به روی آنتن می‌رود. در حقیقت زمان پخش سریال «باغ مظفر» به تصمیم‌گیری شبکه سه سیما منوط شده است.

گروه سازنده سریال «باغ مظفر» به کارگردانی مهران مدیری هر روز از ساعت ۸ صبح در لوکیشن مورد نظر حاضر شده و پس از انجام مراحل گریم و طراحی صحنه، ضبط از حدود ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح آغاز شده و تا حوالی ۵ بعد از ظهر ادامه دارد.

برای سریعترگرفتن صحنه‌های این سریال از تمهید رج زدن استفاده می‌شود و به این علت نمی‌توان به طور دقیق گفت که تاکنون چند قسمت از این سریال آماده پخش شده است.

سازندگان سریال «باغ مظفر» برای تصویربرداری این سریال از سه دوربین بهره‌ می‌گیرند تا ریتم ساخت سریعتر پیش برود. در سریال «باغ مظفر» مهران مدیری و محمدرضا هدایتی نقش دو خان قدیم ایرانی را بازی می‌کنند که هر دو در باغی که ایوان آن توسط نرد ه های آهنی از هم جدا شده است، زندگی می‌کنند این دو در حالی در زندگی مدرن امروز ادامه حیات می‌دهند که هم‌چنان فکر و شیوه‌ی زنگی شان متعلق به گذشته است.

خانه‌های هر دوی این شخصیت‌ها با تلفیقی از وسایل قدیمی و جدید چیده شده و لباس‌هایشان به دوره‌ای برمی‌گردد که به گفته‌ی آوا سلطانی عربشاهی (طراح لباس سریال باغ مظفر) تداعی‌کننده‌ی مقطع تاریخی یا قومیتی خاص نباشد.

مهران مدیری در نقش مظفرخان دو فرزند دارد که نقش آن‌ها را سیامک انصاری و سحر جعفری جوزانی بازی می‌کنند. دختر مظفر خان به تبعیت از پدرش زندگی کاملا سنتی دارد و اما کامران پسر مظفر خان که در اداره‌ای امروزی مشغول به کار است طرز فکری کاملا متفاوت دارد و این تفکر حتی در دکوری که به عنوان اتاق وی طراحی شده نیز نمود دارد.

دادستان سریال «باغ مظفر» در اداره‌ای که کامران در آن مشغول کار است شروع می‌شود و سپس به خانه‌ی خان‌های مظفر زرگنده کشیده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، نادر سلیمانی که پس از مدت‌ها در این سریال مجددا با مهران مدیری همکاری دارد نقش رییس شرکت را بازی می‌کند و شقایق دهقان در نقش دختر وی ظاهر شده است که بعدها ارتباط نزدیکتری با خانواده مظفر زرگنده پیدا خواهد کرد.

در خانه‌ی دیگر منصور خان مظفر زرگنده (محمدرضا هدایتی) به همراه کلفتش تنها زندگی می‌کند و زن و فرزندی ندارد. او نیز همانند مظفر خان زندگی کاملا سنتی را پیش گرفته است.

سرپرستی نویسندگان مجموعه روتین «باغ مظفر» را همانند کارهای اخیر مهران مدیری، پیمان قاسم خانی برعهده دارد و به همراه مهراب قاسم خانی‏، امیر مهدی ژوله‏ خشایار الوند و حمید برزگر نگارش متن‌های این سریال را در قالب ۴۵ قسمت انجام می‌دهند. بر این اساس مهراب قاسم خانی تفاوت عمده باغ مظفر با کارهای قبلی مهران مدیری را برخورداری از داستانی دنباله‌دار دانست که سریال را از حالت اییزودیک خارج می‌کند.

دکورهای سریال «باغ مظفر» را می‌توان به چهار بخش اصلی خلاصه کرد: خانه مظفر خان‏، منصور خان، محوطه باغ و اداره.

منبع: ایسنا


گزارشی از سریال «باغ مظفر»

 • منبع : پارس کلوب
 • Tags: , , ,

  هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

  دیدگاه شما

  شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر بگذارید.

  تراوین

  بهترین ها