ایرانی

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V  i a a n  . i r

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

تراوین ایران

ست کردن جواهرات با هم

یکشنبه, سپتامبر 30th, 2012 | مقالات قرآنی

بر چسب های مرتبط:
جواهری بینا نیزوپرد کنید //../ 81831 رنگ سال 91 کنید جواهری گوهربین زیبایی طلا جواهر بازار استفاده از اندروید مارکت جواهر دشت جواهر ده طلال بن عبدالعزیز استفاده از در اندروید طلال مداح جواهر لال نهرو جواهری در قصر رنگین کمان نیزه جواهر

به طور حتم اگر از یک زن یا یک دختر بپرسید از چه چیزی خوشتان می آید، جواب مشترک همه آنها "طلا" خواهد بود. این موضوع برای همه روشن است که زنان و دختران طلا و جواهرات را بسیار دوست دارند. طلا ها زیورآلاتی برای زن هستند که می توانند زیبایی زنان را بیشتر کنند و همه به همین دلیل که بیشتر زیبا شوند از آنها استفاده می کنند. اما برای استفاده از چندین طلا و جوهر نیاز دارید که آنها را به صورت مناسبی با هم ست کنید. ست نکردن طلا و جواهرات ممکن است نه تنها موجب زیبایی نشود بلکه باعث زشت تر شدن و کاهش زیبایی نیز بشود، پس همانطور که ذکر شد نیاز دارید که نحوه صحیح ست کردن جواهرات را یاد بگیرید.
 

قصد دارم برایتان مثالی بزنم، فرض کنید شلواری به رنگ مشکلی خریده اید و می خواهید یک پیراهن و یک کفش نیز بخرید، با کمی دقت متوجه خواهید شد که نیاز به کفش و پیراهنی دارید که رنگ آنها به رنگ مشکی بیاید. طلا و جواهر نیز مانند لباس می باشند که باید علاوه بر رنگ، اولاً سایز آنها متناسب باشد، مثلا یک گوشواره بزرگ بخرید و از یک گردن آویز کوچک استفاده کنید که این کار کاملا غلط است و دوماً نوع آنها نیز باید تا حد امکان یکی باشد یا از جواهری استفاده کنید که نوع مختلف آن به هم بیایند؛ مانند الماس و طلا.
 

 • منبع : پارس کلوب
 • Tags: , , ,

  هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

  دیدگاه شما

  شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر بگذارید.

  تراوین

  دسته بندی

  متا

  جستجو