ایرانی

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V  i a a n  . i r

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

تراوین ایران

ارائه رايگان كتاب به كودكان انگليسي متوقف شد

پنجشنبه, آگوست 16th, 2012 | فرهنگ, كودكان

بر چسب های مرتبط:
رایگان دانلود انتی ویروس انگلیسی فارسی دیكشنری انگلیسی دیكشنری کتابخانه ملی ارائه اظهارنامه مالیاتی انگلیسی در سفر متوقفة بشكل غیر متوقع انگلیسی در سفر انگلیسی زبان رایگان+دانلود بازی كامپیوتری ارائه کیس پناهندگی رایگان دانلود رایگان كودكانه ارائه دانلود فیلم کودکانه رایگان دانلود انگلیسی دیكشنری رایگان+ایرانسل کتاب صوتی انگلیسی+لغت نامه ارائه اطلاعات اقتصادی خانوار رایگان اس ام اس رایگانارائه رايگان كتاب به كودكان انگليسي متوقف شد

خبرگزاري فارس: بنگاه كتاب «بوك تراست» از توقف طرح اهداي كتاب رايگان به كودكان و نوجوانان انگليس از آوريل سال آينده ميلادي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از ميدفورم، اين بنگاه كه پيش از اين در قالب طرحي، به گروه سني كودك و نوجوان كتاب اهدا مي‌كرد با كاهش 100 درصدي بودجه‌هاي اين مركز از سوي دولت اجراي اين طرح را متوقف كرد.
اين مركز با هدف ترويج فرهنگ كتابخواني ميان كودكان و نوجوانان انگليس اقدام به اهداي بسته‌هايي حاوي كتاب‌هاي آموزشي، علمي و داستاني مي‌كرد كه با كاهش بودجه هايش، اجراي اين طرح و طرح‌هاي مشابه آن را ناممكن دانست و به طور رسمي توقف اين طرح‌ها را از آوريل سال 2011 اعلام كرد.
اين مركز در قالب سه طرح به ارائه رايگان كتاب به كودكاني كه وارد دبستان مي‌شوند و يا دانش‌آموزاني كه از مقطعي به مقطع ديگر مي‌روند مي‌پرداخت. علاوه بر اين بنگاه از طريق برخي از مراكز بهداشتي درماني نيز كتاب‌هايي را به صورت رايگان در اختيار بچه‌ها قرار مي‌داد.
به گفته مدير اين بنگاه پيش از اين از طرف دولت بريتانيا و با همكاري وزارت آموزش اين كشور قريب به 13 ميليون پوند بودجه در اختيار اين مركز قرار مي‌گرفت كه با تصويب طرح‌ها و بودجه‌هاي جديد، سهميه اين بنگاه از بودجه مراكز آموزشي زير نظر وزارت آموزش بريتانيا قطع شده است.
وي اضافه كرد: از اينكه بودجه اين مركز به طور كلي قطع شده و ما مجبوريم فعاليت‌هاي فرهنگي اين مركز را كه در راستاي رشد و اعتلاي فرهنگ كودكان و نوجوانان انگليسي بود، قطع كنيم بسيار ناراحتيم و مي‌دانيم كه والدين، آموزگاران و مربيان دانش آموزان نيز با ما در اين زمينه هم راي هستند.
مدير اين بنگاه يادآور شد: مسئولان اجرايي اين بنگاه در تلاشند تا بتوانند حمايت‌هاي برخي از نهادها و ارگان‌هاي دولتي را به منظور حمايت از بخشي از طرح‌هاي فرهنگي اين مركز به خود جلب كنند و در اين زمينه اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
انتهاي پيام/و/7

 • منبع : پارس کلوب
 • Tags: , , , , , , , , , , , , ,

  هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

  دیدگاه شما

  شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر بگذارید.

  تراوین

  دسته بندی

  متا

  جستجو