ایرانی

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V  i a a n  . i r

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

تراوین ایران

پايان پنج سال مديريت ضرغامي در صدا و سيما

یکشنبه, آگوست 12th, 2012 | سرگرمي, مدیریت

بر چسب های مرتبط:
مدیریت صنعتی سالی تاک مدیریت دانلود بیوگرافی ضرغامی محمد ضرغامی سالار عقیلی طیبه ضرغامی خرید پایان نامه پایان سریال ایزل ضرغامی+ویكیپدیا ضرغامی كیست؟ ضرغامی+سید حسن خمینی پایان دنیا محمد ضرغامی سیما بینا پنجره التهاب سیما فور یو پنجره ضرغامی كیست؟ مدیریت مدیریت مدیریت دولتی مدیریت بازرگانی ضرغامی آلمان

اتفاقاتي نظير جابه جايي شهرام گيل آبادي مدير سابق راديو جوان و حسن خجسته معاون سابق صدا از جمله اتفاقات پر سر و صدايي است كه در دوره مديريت وي رخ داد.
فارس: پنج سال مديريت عزت‌الله ضرغامي در سازمان صدا و سيما امروز تمام مي‌شود.

سيدعزت‌الله ضرغامي در تاريخ سوم خرداد ماه سال 1383 با حكمي از سوي مقام معظم رهبري براي پنج سال به رياست سازمان صدا و سيما منصوب شد.

بنابراين گزارش، مقام معظم رهبري در اين حكم تاكيد كردند: اين رسانه ملي در دوره ده ساله مسؤوليت جناب آقاي لاريجاني به ارتقاء و پيشرفت چشمگيري نائل گشت و نقش آفرين عرصه‌هاي گوناگون فرهنگي، اجتماعي و سياسي شد و اكنون انتظار مي‌رود با تلاش مدبرانه و دلسوزانه و با بهره گيري از آنچه تاكنون شده است، صدا و سيما از همه جهت به آن نقطه‌اي برسد كه شايسته جمهوري اسلامي است.

در بخشي از حكمي كه از سوي مقام معظم رهبري براي سيدعزت‌الله ضرغامي صادر شده، آمده است: «اين رسانه ملي در دوره ده ساله مسؤوليت جناب آقاي لاريجاني به ارتقاء و پيشرفت چشمگيري نايل گشت و نقش‌آفرين عرصه‌هاي گوناگون فرهنگي اجتماعي و سياسي شد. مديريت هوشمند و پرتلاش توانست در اين سازمان بزرگ، تحول بيافريند و آن را براي رسيدن به نقطه مطلوب آماده سازد.»

در اين پيام آمده است: «دوران مسئوليت جنابعالي پنج سال است. انتظار مي‌رود در همه اين مدت با تلاش مدبرانه و دلسوزانه و با بهره‌گيري از آنچه تاكنون شده است، صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران را از همه جهت به آن نقطه‌اي برسانيد كه شايسته جمهوري اسلامي است. آنچه در احكام انتصابات قبلي به تفصيل گفته شده، معيارها و شاخص‌هاي اين مسير است و ايمان راسخ و همت عالي و بكارگيري دانش و تجربه و تدبير و استفاده از همكاران مومن و لايق كه به حمدالله تعداد آنان در صدا و سيما كم نيست خواهد توانست مجاهدت در اين راه دشوار را آسان كند.»

«عزت‌الله ضرغامي» امروز در حالي آخرين روز از پنج سال اول مديريت خود را به پايان مي‌رساند كه توسعه كمي و كيفي شبكه‌هاي راديويي و تلويزيوني را در پرونده كاري خود دارد و اتفاقاتي نظير جابه جايي شهرام گيل آبادي مدير سابق راديو جوان و حسن خجسته معاون سابق صدا از جمله اتفاقات پر سر و صدايي است كه در دوره مديريت وي رخ داد.

همچنين برگزاري اجلاس جهاني راديو و تلويزيون‌هاي اقيانوسيه و آسيا (ABU) در ايران و ساخت سريال‌هاي الف ويژه و پرمخاطب نظير يوسف پيامبر(ع)، مختارنامه، در چشم باد، كلاه پهلوي، مدار صفر درجه، زير تيغ، مرگ تدريجي يك رويا، دكتر قريب، اشك‌ها و لبخندها، نردبام آسمان، سرزمين كهن و … نيز در دوره رياست ضرغامي بر سازمان صدا و سيما رخ داد.

پايان پنج سال مديريت ضرغامي در صدا و سيما

persianv

 • منبع : پارس کلوب
 • Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

  هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

  دیدگاه شما

  شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر بگذارید.

  تراوین

  دسته بندی

  متا

  جستجو