ایرانی

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V  i a a n  . i r

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

تراوین ایران

عكس : سرویس مدرسه واژگون شده در كامرانیه

شنبه, دسامبر 24th, 2011 | سرویس, عكس

SERVIS.jpg

با وجود عدم انتشار عكس حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان مدرسه راهنمایی رضویه در صداوسیما عكس این حادثه توسط روزنامه ها منتشر شد.

به گزارش خبرنگار آینده، در این حادثه خوشبختانه با وجود وسعت حادثه تنها 40 نفر از دانش آموزان مجروح شدند، حال دو تن از آنها وخیم است و یكی از آنها امروز جمعه از ناحیه ستون فقرات تحت عمل جراحی قرار گرفت.

با توجه به شكایت گسترده خانواده دانش آموزان از مدیر مدرسه رضویه، مسئولان این مدرسه والدین را با اشاره به امتحان ورودی سال آینده دبیرستان این موسسه آموزشی، به پس گرفتن شكایت خود ترغیب می كنند تا فرزندان آنها بتوانند تحصیلات متوسطه را نیز در این مدرسه ادامه دهند.

با این وجود نه تنها هنوز آثاری از بررسی این حادثه تلخ كه با عنایت الهی هیچ كشته ای نداشت، از سوی آموزش و پرورش، قوه قضاییه و پلیس دیده نمی شود، بلكه مسئولان مدرسه با دادن یك شاخه گل و مذاكره با خانواده دانش آموزان آسیب دیده در صدد لاپوشانی موضوع برآمده اند.

در این حادثه كه بیش از 40 دانش آموز به همراه معلمان خودپس از بازگشت از نمایشگاه نانو در مصلی تهران در خروجی كامرانیه بزرگراه صدر به دلیل كهولت سن اتوبوس كه سال ساخت آن مربوط به 25 سال پیش می باشد، دچار ناتوانی در كنترل شده و واژگون شدند.

از نكات وحشتناك این حادثه باید به گالن های گازوییل در انتهای اتوبوس اشاره كرد كه پس از واژگونی به سر و روی دانش آموزان ریخت!

اجاره اتوبوس های مستعمل و مزایده ای شركت های اتوبوسرانی یكی از روش هایی است كه مدیران مدارس برای كاهش هزینه های خودشان در سایه عدم وجود قانون خاصی از آن بهره برداری می كنند.

در حالی كه برای به كارگیری خدمات حمل و نقل استاندارد مدارس و دانش آموزان كشور باید قانون جدیدی تدوین و از حمل و نقل دانش آموزان با هر وسیله نقلیه شخصی بدون مدیریت حقوقی و نظارت فنی لازم جلوگیری كرد


عكس : سرویس مدرسه واژگون شده در كامرانیه

siterooz . com

 • منبع : پارس کلوب
 • Tags: , ,

  هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

  دیدگاه شما

  شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر بگذارید.

  تراوین

  دسته بندی

  متا

  جستجو