ایرانی

پرهیجان ترین و پرطرفدارترین بازی آنلاین استراتژیک دنیا

همانند یک گلادیاتور و فرمانده تمام عیار، استاد تاکتیک های جنگی باستانی و رومی شوید!

سرورهای قوی، بدون باگ و با پشتیبانی کامل تراویان

T r a a V  i a a n  . i r

فرماندهی دهکده خود را بدست بگیرید، ارتش بسازید اتحاد تشکیل دهید و به دهکده های دیگر حمله کنید و قهرمان بازی شوید

هم اکنون مردم دهکده، چشم انتظار حماسه سازی شما هستند

تراوین ایران

کاملترین پک بازی و نرم افزار آندروید

جمعه, دسامبر 9th, 2011 | بازی, تلفن همراه

 خرید « کاملترین پک بازی و نرم افزار آندروید » از طريق فروتل کاملترین پک نرم افزار و بازی آندروید با بیش از 2700 بازی و نرم افزار(2011)

کاملترین پک بازی و نرم افزار آندروید

به جرات می توان گفت که این مجموعه کامل ترین پکیج بازی و نرم افزار سیستم عامل آندروید تا تاریخ سپتامبر 2011 می باشد.و مطمئنا شما از خرید این مجموعه پشیمان نخواهید شد. این مجموعه با بیش از 2700 بازی و نرم افزار یکی از کامل ترین سری موجود می باشد.
توجه توجه توجه توجه توجه
لطفا نکات زیر را رعایت بفرمایید …
1-مامور پست سفارش شما را فقط تا قبل از ظهر و در ساعات اداری در محل مورد نظر تحویل می دهد.
2-از 15 مهر 1390 به بعد ،کالاهایی که این متن در زیر آنها ها قرارداده شده ،در صورت انتخاب پرداخت وجه در محل(cod)، این امکان برای شما هست که فقط سفارش خود را به صورت پیشتاز ثبت نمایید(در صورتی که اشتباها پست سفارشی را انتخاب نمایید،اتوماتیک توسط سیستم به پست پیشتاز تبدیل می شود) ولی اگر به صورت آنلاین وجه مربوطه را پراخت نمایید ،این امکان برای شما فراهم است که علاوه بر دریافت تخفیف، سفارش خود را به صورت پست سفارشی و با مبلغی کمتر از 1100 تومان (هزینه پست) ثبت نمایید.
3-در صورت ممکن هزینه سفارش را آنلاین پرداخت نمایید زیرا 1)با این کار 5 درصد تخفیف میگیرید2)امکان ثبت سفارش به دو صورت دلخواه پست سفارشی(هزینه بسیار کم) و پست پیشتاز(سرعت بالا) 3)اگر شما در محل حضور نداشتید ،بسته را داخل صندوق پست شما قرار میدهند یا آن را به سایر کـسانی که شما در قسمت پیغام(هنگام ثبت سفارش)مشخص نموده اید تحویل می دهند و نهایتا اگر هیچ کدام فراهم نبود بسته در اداره پست شهر شما باقی می ماند تا زمانی که مراجعه فرمایید و آن را تحویل بگیرید ولی در صورتی که پرداخت وجه در محل را انتخاب کرده باشید ،در صورت نبودن،بسته به مبدا برگشت داده می شود و هزینه پست آن به عهده ی ما می باشد.
4-در صورتی که به هیچ وجه امکان حضور در منزل در ساعات مذکور را ندارید می توانید آدرس محل کار خود را ذکر بفرمایید و یا اینکه به همسایه ها و آشنایان بسپارید و حتما در قسمت پیغام آدرس فرد مورد نظر را قید نمایید تا به وی تحویل داده شود.
5-به این نکته توجه شود که ارسال کالا با پست سفارشی حداکثر 5 تا 6 روزه (هزینه ای کمتر از 1100 تومان) و با پست پیشتاز حداکثر 3 الی4 روزه(هزینه ای کمتر از 3000 تومان) به دست شما خواهد رسید.

کاملترین پک بازی و نرم افزار آندروید

کد کالا :    1054

قيمت :  3,600   تومان

 خرید « کاملترین پک بازی و نرم افزار آندروید » از طريق فروتل


 • منبع : پارس کلوب
 • Tags: , , ,

  هنوز دیدگاهی منتشر نشده است.

  دیدگاه شما

  شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر بگذارید.

  تراوین

  دسته بندی

  متا

  جستجو